درمانگاه شبانه روزی مجد و اهداف آن

درمانگاه شبانه روزی مجد و اهداف آن

درمانگاه شبانه روزی مکانیست که می توانید با مراجعه به آن در هر ساعت از شبانه روز نیازهای حداقلی و عمومی خود به دکتر و پرستار را برطرف کنید. در شهر مقدس مشهد، یکی از درمانگاه های شبانه روزی معروف و بسیار محبوب، درمانگاه شبانه روزی مجد است که  دارای اهداف و چشم اندازهای انسان دوستانه است که در ادامه می خواهیم آن ها را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

اهداف درمانگاه شبانه روزی مجد

اهداف و چشم اندازهای یک درمانگاه شبانه روزی در صورتی که بتواند محقق شود، می تواند به بیماران و افرادی که می خواهند سلامتی بهتری داشته باشند، کمک کند. در ادامه مهم ترین اهداف درمانگاه شبانه روزی مجد را با هم بررسی می کنیم:

ارتقای پیوسته و دائمی کیفیت خدمات

در درمانگاه شبانه روزی مجد یکی از مهم ترین اهدافی که بصورت پیوسته به آن توجه می کنیم و به پیگیر محقق شدن آن هستیم، ارتقای کیفیت خدمات ارائه شما به بیماران و همراهان آن ها است. این موضوع باعث می شود که بیماران با کیفیت بهتری درمان شوند و به مشکلات کمتری در این زمینه برخورد کنند. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که به دنبال یک درمانگاه با کیفیت بالای خدمات می گردید، می توانید به درمانگاه ما مراجعه کنید.

 

درمانگاه مجد

مدیریت بهتر خطرات احتمالی و افزایش ایمنی در حین انجام کار

یکی از مسائل مهم که باید به آن ها پرداخته شود، این است که چگونه در یک درمانگاه باید مدیریت خطر صورت بگیرد؟ مدیریت صحیح خطرات احتمالی در حین معاینه مریض و یا تزریقات باعث می شود که نمره کیفیت خدمات یک درمانگاه زیاد و یا حتی کم شود! اگر برای شما هم مهم است که کیفیت خدمات ارائه شده در این زمینه مناسب باشد به شما توصیه می کنیم که با مراجعه به درمانگاه مجد از خدمات با کیفیت و با ایمنی بالای این درمانگاه استفاده کنید.

بهبود فرآیند ارتباط با بیماران و همراهان

همیشه مسائلی مانند مریضی و بیماری باعث می شود که شما نتوانید خیلی خوب و راحت با افراد ارتباط برقرار کنید. در یک درمانگاه که کیفیت خدمات بسیار بالا است به این مسئله توجه می شود که تعامل با مریض باید چگونه باشد و چگونه می توان از میزان استرس و نگرانی بیمار کم کرد؟ این کار با توجه به فرآیندهایی انجام می شود که سازمان جهانی بهداشت برای تمامی مراکز مشخص کرده است.

در درمانگاه شبانه روزی مجد به این موضوع به خوبی توجه شده است و پرستاران و قسمت پذیرش قادر هستند که خیلی خوب با بیماران و همراهان ایشان تعامل برقرار کنند. برقراری تعامل صحیح و درک بیمار یکی از مسائل مهم است که در روند بیماری تاثیر مستقیم دارد.

بروزرسانی سیستم های مدیریت درمانگاه

یکی دیگر از اهدافی که در این درمانگاه به آن توجه می شود، بروزرسانی پیوسته سیتم های مدیریت درمانگاه است. این کار باعث می شود که بیماران خیلی راحت تر و بهتر از قبل بتوانند از خدمات استفاده کنند.